TÜRKÇE - ENGLISH - FRANÇAIS
                                                                                                                                                                                                                                                
   

Hakkımızda


           1985 yılında  BİSAN BİSİKLET fabrikasına PEUGEOT motosiklet parçalarının üretimine başlamış olup aynı yıl piyasaya da yedek parça imalatı yapmaya başlamıştır. 1987 yılından 1997 yılına kadar BMC firmasına çeşitli sac parçaları üretmiştir.

            1998 yılında dik işlem merkezi alarak kalıpçılık sektörüne geçiş yapan firmamız çeşitli kalıplar yaparak daha fazla yedek parça imalatına başlamıştır. Bu alandaki ciddi çalışmalarını halen de sürdürmektedir.

            Günümüzde MPM markasıyla hizmet veren Mipsan Moped Bisiklet, Kuzey Afrika ülkelerine de ihracat yapmaktadır.

            Üretim için gerekli tüm ekipman, tasarım ve uygulamaları uzman ekibimiz ile kendi bünyemizde gerçekleştirmekteyiz. Yılların tecrübesiyle çeşitli tonajlardaki preslerimiz ile fason olarak her sektöre ait sac parça imalatını yapmaktayız. Sac ve plastik enjeksiyon kalıpları cad/cam programları kullanarak yapma kapasitesine sahibiz. Firmamız ayrıca hediyelik eşya sektöründe de imalata başlamış olup, ERGUVAN markası adıyla bakır kabartma,polyester döküm vb. çeşitli hediyelik eşyalar yaparak sizlere en iyi şekilde hizmet vermek azmindedir.

          Hedefimiz; kendi kalite hedeflerimize ulaşmak, yeni teknolojileri takip etmek,müşteri istek ve şikayetlerinin takipçisi olarak kaliteli ve hatasız işçilik, zamanında ve eksiksiz teslimat ve müşteri memnuniyeti sağlamaktır.
                       Anasayfa | Ürünlerimiz | Hakkımızda | Kalite Politikamız | Misyon-Vizyon | İletişim