TÜRKÇE - ENGLISH - FRANÇAIS
                                                                                                                                                                                                                                                

Misyonumuz

        

          “BİRLİKTE YARATMAK VE GELİŞTİRMEK”       

          MİPSAN kurulduğu günden bugüne kadar içinde bulunduğu sektörün gelişimini yakından takip etmiş, yeniliği ve girişimciliği öncelikli hedefleri arasında görmüştür. Oluşturduğu teknik alt yapısı, bilgi ve deneyimleriyle, kalite sağlamadaki yetenekleriyle bölgemizde sektörün gözdesi olmuştur.         

          Bilgi çağının tüm gereksinimlerini yakından takip eden şirketimiz, insan-merkezli bir felsefeyi önemsemektedir. Müşterinin gereksinimleri karşılanırken, güleryüz, mesleki tecrübe ve iş ahlakı göz önünde tutulmaktadır.         

          Hizmet verdiğimiz kurumsal ve bireysel müşterilerin sektörel ihtiyaçlarını yakından takip ederek, kuramsal çalışmalarla kaliteli ve hızlı bir hizmet anlayışını değişmez ilkemiz olarak görüyoruz. İnsanımızın ihtiyaçlarını karşılarken teknik bilgi ve deneyimlerimizi sonuna kadar kullanmaktayız.                          

         Daha güzel yarınların inşa edilebilmesinin, birikimlerin paylaşılmasıyla daha kolay olacağına inanmaktayız.  

 

Vizyonumuz

 

           MİPSAN kurulduğu günden itibaren MOTOSİKLET VE BİSİKLET Yedek parça üretimi ve Pres işlemleri Sektöründe gelişmelere paralel olarak kendini sürekli yenilemiştir. Dinamik bir ruh ve sürekli bir heyecanla bölgemizde ve ulusal bazda kurumsal faaliyetlerini aksatmadan sürdürmektedir.

           Kalite sağlamanın teknik bilgi ve deneyimle mümkün olacağını hiçbir zaman unutmayan şirketimiz, bölgesinin gözdesi olmaya, ulusal şirketler arasında saygın ve yükselen çizgisini korumaya her zaman devam edecektir.                                                                           1
  2
                       Anasayfa | Ürünlerimiz | Hakkımızda | Kalite Politikamız | Misyon-Vizyon | İletişim